ETUSIVU
MAHL TURNAUKSET
TEAM SPORTIA UJ TROPHY 2024
SKAL KAUKALOPALLON SM-TURNAUS 22
KALEVANKANGAS CUP 2023
Kaukalopallo Mikkelin Mestaruus 22
MÄNTYFUTIS 2019
FUTISKARNEVAALI
MERSU CUP 2019
HOCKEYMANAGER
DUUNITURNAUS
UPM Griffin CUP 2018
UPM PLYWOOD 2019
PAPA'S DOM SUKUSÄBÄ 2020
PMT TURNAUKSET
JÄÄKIEKON PMT
+40 JÄÄKIEKKO PMT
JALKAPALLON PMT
SALIBANDYN PMT
JÄÄPALLON PMT
FUTSAL PMT
VIRANOMAISET
POLIISIEN SM-SALIBANDY
POLIISIEN SM-KIEKKO
POLIISIEN SM-PESÄPALLO
SAIRAALOIDEN SM-SALIBANDY
SAIRAALOIDEN SM-KIEKKO
MILLOG CUP
PATRIA CUP
KEIDAS CUP
KEIDAS SALIBANDY CUP
KEIDAS FRISBEEGOLF CUP
KEIDAS SB SUMMER CUP
KEIDAS JALKAPALLO CUP
JUNIORIT
JUNIORI-JUKURIT 2009
WHL KIEKKOLEIRI 2018
KEIDAS CUP 2016 | SALIBANDY
Otteluohjelma: KEIDAS CUP 2016 | SALIBANDY
MD
#
Division
PVM.
Aika
Vieras
Koti
Tulos
Raportti
1
1
Jatkolohko E
/
Jatkolohko D
30.01.2016
11:30 h
FC Hazard
-
Vihreä KalU
3 - 4
02.10'
Niko Piispa (1)
16.33'
Aapo Jurvelin (1)
25.49'
Mika Kekkonen (1)
07.00'
Mauno Korhonen (1)
17.45'
Markku Leskinen (1)
02.10'
Mika Kekkonen (1)
16.33'
Henri Rankinen (1)
25.49'
Henri Rankinen (1)
07.00'
Markku Leskinen (1)
17.45'
Mauno Korhonen (1)
10.39'
Olli Matilainen (2)
28.49'
Juho Peltoranta (2)
29.27'
Mauno Korhonen (1)
29.27'
Janne Lamberg (1)
10.50'
Mika Kekkonen (1)
10.50'
Aapo Jurvelin (1)
1
2
Finaali
/
A Lohko
30.01.2016
12:10 h
GBL
-
MPU
3 - 1
28.59'
Mika Viitikko (1)
12.46'
Pekka Harmoinen (1)
26.50'
Tuomas Miettinen (1)
29.57'
Tuomas Miettinen (1)
28.59'
Esa Nissinen (1)
12.46'
Mikko Luukkonen (1)
26.50'
Juho Tulokas (1)
22.29'
Samu Ilvonen (2)
1
3
Jatkolohko D
/
Finaali
30.01.2016
12:50 h
Vihreä KalU
-
GBL
4 - 3
07.15'
Jere Liukkonen (1)
10.36'
Ville Lampinen (1)
22.57'
Samu Ilvonen (1)
Santeri Leskinen (1)
06.10'
Olli Matilainen (1)
13.58'
Aapo Jurvelin (1)
07.15'
Tuomas Miettinen (1)
10.36'
Tuomas Miettinen (1)
22.57'
Juho Tulokas (1)
Juho Peltoranta (1)
06.10'
Aapo Jurvelin (1)
13.58'
Olli Matilainen (1)
18:07'
Samu Ilvonen (2)
21.14'
Ville Lampinen (2)
25.37'
Henri Rankinen (2)
22.00'
Niko Piispa (1)
22.00'
Henri Rankinen (1)
1
4
A Lohko
/
Jatkolohko E
30.01.2016
13:30 h
MPU
-
FC Hazard
4 - 5
11.11'
Mauno Korhonen (1)
12.41'
Toni Hokkanen (1)
14.00'
Mauno Korhonen (1)
22.20'
Janne Lamberg (1)
02.48'
Tuomas Purhonen (1)
06.10'
Jussi Pekala (1)
20.25'
Mika Viitikko (1)
29.12'
Mika Viitikko (1)
11.11'
Markku Leskinen (1)
12.41'
Tommi Häyrinen (1)
14.00'
Janne Lamberg (1)
22.20'
Tommi Häyrinen (1)
06.10'
Tuomas Purhonen (1)
20.25'
Pasi Pippuri (1)
29.12'
Pasi Pippuri (1)
14.51'
Esa Nissinen (2)
16.41'
Mauno Korhonen (1)
16.41'
Jukka Hokkanen (1)
1
5
Jatkolohko D
/
A Lohko
30.01.2016
14:10 h
Vihreä KalU
-
MPU
8 - 3
01.05'
Riku Palomäki (1)
02.01'
Esa Nissinen (1)
17.52'
Esa Nissinen (1)
02.08'
Santeri Leskinen (1)
07.04'
Aapo Jurvelin (1)
13.20'
Jussi Liukkonen (1)
16.00'
Santeri Leskinen (1)
18.45'
Mika Kekkonen (1)
27.55'
Aapo Jurvelin (1)
28.11'
Mika Kekkonen (1)
29.04'
Mika Kekkonen (1)
01.05'
Esa Nissinen (1)
17.52'
Pasi Pippuri (1)
02.08'
Olli Matilainen (1)
07.04'
Juho Peltoranta (1)
13.20'
Niko Piispa (1)
16.00'
Antti Parkkinen (1)
18.45'
Niko Piispa (1)
27.55'
Santeri Leskinen (1)
28.11'
Jussi Liukkonen (1)
29.04'
Antti Parkkinen (1)
1
6
Finaali
/
Jatkolohko E
30.01.2016
14:50 h
GBL
-
FC Hazard
1 - 1
22.01'
Markku Leskinen (1)
18.20'
Tuomas Miettinen (1)
22.01'
Janne Lamberg (1)
18.20'
Ville-Veikko Mattola (1)
2
7
B Lohko
/
Jatkolohko D
07.02.2016
14:00 h
SC Viivelähtö
-
Huru-Ukot
5 - 4
02.30'
Markus Häkkinen (1)
15.35'
Hannes Parkkari (1)
17.25'
Markus Häkkinen (1)
25.40'
Hannes Parkkari (1)
04.42'
Henri Hyyryläinen (1)
13.20'
Eemeli Leikas (1)
22.20'
Eetu Lahtinen (1)
02.30'
Markus Paukkala (1)
15.35'
Janne Ylönen (1)
25.40'
Aapo Sormunen (1)
04.42'
Osku Sirviö (1)
13.20'
Eetu Lahtinen (1)
27.19'
Markus Häkkinen (2)
29.52'
Juho Purhonen (2)
09.49'
Eetu Lahtinen (2)
28.55'
Eemeli Leikas (1)
29.57'
Henri Hyyryläinen (1)
28.55'
Osku Sirviö (1)
29.57'
Eemeli Leikas (1)
2
8
Finaali
07.02.2016
14:40 h
FC Probba
-
Karuselli
4 - 3
27.20'
Mika Pippuri (1)
28.40'
Tommi Kekäläinen (1)
24.00'
Tuomas Tapper (1)
25.00'
Miika Sivonen (1)
27.20'
Jyri Eskelinen (1)
28.40'
Janne Strömberg (1)
25.00'
Verneri Virsunen (1)
09.32'
Joona Åstrom (2)
14.50'
Teemu Heikkinen (2)
20.37'
Miika Sivonen (2)
29.50'
Teemu Heikkinen (2)
10.40'
Jouko Sormunen (1)
10.40'
Lasse Siiskonen (1)
20.57'
Verneri Virsunen (1)
16.30'
Verneri Virsunen (1)
20.57'
Tuukka Vettenranta (1)
2
9
Jatkolohko D
/
Finaali
07.02.2016
15:20 h
Huru-Ukot
-
FC Probba
1 - 0
21.20'
Markus Häkkinen (1)
21.20'
Markus Kurki (1)
29.14'
Tuukka Vettenranta (2)
29.47'
Riku Alatalo (2)
30.00'
Masa Silajärvi (2)
30.00'
Kalle Havukainen (1)
2
10
Finaali
/
B Lohko
07.02.2016
16:00 h
Karuselli
-
SC Viivelähtö
3 - 1
06.00'
Eetu Lahtinen (1)
01.18'
Jyri Eskelinen (1)
04.00'
Lasse Siiskonen (1)
29.33'
Juhani Kortelainen (1)
06.00'
Jouni Lahtinen (1)
01.18'
Lasse Siiskonen (1)
04.00'
Tommi Kekäläinen (1)
2
11
Jatkolohko D
/
Finaali
07.02.2016
16:40 h
Huru-Ukot
-
Karuselli
1 - 2
12.25'
Jouko Sormunen (1)
16.15'
Masa Silajärvi (1)
12.25'
Lasse Siiskonen (1)
16.15'
Markus Kurki (1)
04.14'
Markus Kurki (2)
24.54'
Markus Kurki (2)
05.35'
Kari Saukkonen (1)
05.35'
Tommi Kekäläinen (1)
2
12
Finaali
/
B Lohko
07.02.2016
17:20 h
FC Probba
-
SC Viivelähtö
4 - 2
05.00'
Antti Savolainen (1)
28.44'
Osku Sirviö (1)
05.40'
Milo Martikainen (1)
08.25'
Miika Sivonen (1)
13.53'
Santeri Korhonen (1)
05.00'
Tero Kohvakka (1)
28.44'
Henri Hyyryläinen (1)
05.40'
Joona Åstrom (1)
08.25'
Tuukka Vettenranta (1)
13.53'
Milo Martikainen (1)
14.58'
Eemeli Leikas (5)
21.53'
Tero Kohvakka (2)
28.56'
Jouni Vahvaselkä (2)
19.10'
Miika Sivonen (1)
19.10'
Tuukka Vettenranta (1)
3
13
C Lohko
/
Jatkolohko E
14.02.2016
13:00 h
RiSaba
-
Rejlers
3 - 6
01.36'
Jani Karvinen (1)
10.31'
Jouni Mäkinen (1)
11.40'
Jouni Mäkinen (1)
11.59'
Keijo Karvinen (1)
13.40'
Jouni Mäkinen (1)
17.32'
Jani Karvinen (1)
03.00'
Panu Puhakka (1)
07.50'
Niko Ripatti (1)
28.44'
Niko Ripatti (1)
01.36'
Timo Holmberg (1)
10.31'
Jarmo Orava (1)
11.40'
Henri Lappi (1)
13.40'
Jarmo Orava (1)
17.32'
Jorma Karvinen (1)
03.00'
Pasi Puhakka (1)
07.50'
Pasi Puhakka (1)
28.44'
Jarmo Olkkonen (1)
3
14
Finaali
/
C Lohko
14.02.2016
13:40 h
Musta KalU
-
Predators
4 - 0
06.50'
Niko Vilen (1)
12.57'
Joona Lehtola (1)
13.50'
Niko Vilen (1)
21.30'
Samuli Hirvi (1)
06.50'
Topi Hämäläinen (1)
12.57'
Lasse Karvonen (1)
13.50'
Topi Hämäläinen (1)
10.30'
Paavo Märkjärvi (2)
30.00'
Toni Talka (1)
3
15
Jatkolohko E
/
Finaali
14.02.2016
14:20 h
Rejlers
-
Musta KalU
1 - 2
00.09'
Topi Hämäläinen (1)
27.15'
Niko Vilen (1)
05.48'
Henri Lappi (1)
00.09'
Niko Vilen (1)
27.15'
Akseli Mast (1)
05.48'
Jarmo Orava (1)
12.24'
Samuli Hirvi (2)
3
16
C Lohko
14.02.2016
15:00 h
Predators
-
RiSaba
3 - 4
Iiro Räisä (1)
03.35'
Erno Mäkeläinen (1)
17.00'
Jussi Sinkko (1)
22.35'
Jussi Sinkko (1)
06.00'
Ville Lepistö (1)
13.55'
Eetu Vepsäläinen (1)
19.30'
Ville Kettunen (1)
Jussi Sinkko (1)
03.35'
Jarmo Olkkonen (1)
17.00'
Erno Mäkeläinen (1)
22.35'
Niko Ripatti (1)
06.00'
Eetu Skippari (1)
13.55'
Henry Ukkonen (1)
19.30'
Eetu Vepsäläinen (1)
23.11'
Panu Puhakka (2)
28.36'
Tero Pöyry (2)
3
17
Jatkolohko E
/
C Lohko
14.02.2016
15:40 h
Rejlers
-
Predators
4 - 2
02.20'
Henry Ukkonen (1)
21.41'
Iiro Pieviläinen (1)
16.18'
Jarmo Orava (1)
22.03'
Keijo Karvinen (1)
23.33'
Jouni Mäkinen (1)
29.17'
Keijo Karvinen (1)
02.20'
Iiro Pieviläinen (1)
21.41'
Eetu Skippari (1)
16.18'
Henri Lappi (1)
23.33'
Henri Lappi (1)
04.50'
Iiro Pieviläinen (2)
09.13'
Eetu Vepsäläinen (2)
3
18
Finaali
/
C Lohko
14.02.2016
16:20 h
Musta KalU
-
RiSaba
4 - 2
04.38'
Niko Ripatti (1)
11.47'
Lasse Karvonen (1)
14.30'
Lasse Karvonen (1)
25.25'
Akseli Mast (1)
28.06'
Niko Vilen (1)
04.38'
Jussi Sinkko (1)
11.47'
Joona Lehtola (1)
14.30'
Niko Vilen (1)
25.25'
Samuli Hirvi (1)
28.06'
Matias Kuuppo (1)
26.46'
Jari-Pekka Sigvart (2)
27.18'
Eetu Ripatti (1)
27.18'
Jussi Sinkko (1)
4
2
Finaali
/
Jatkolohko D
21.02.2016
14:00 h
Musta KalU
-
Vihreä KalU
3 - 1
29.09'
Niko Piispa (1)
18.30'
Matias Kuuppo (1)
28.19'
Akseli Mast (1)
29.46'
Lasse Karvonen (1)
29.09'
Antti Parkkinen (1)
18.30'
Lasse Karvonen (1)
28.19'
Lasse Karvonen (1)
08.37'
Mika Kekkonen (2)
13.33'
Juho Peltoranta (2)
4
20
Finaali
/
Jatkolohko D
21.02.2016
14:40 h
GBL
-
Huru-Ukot
5 - 3
10.10'
Markus Häkkinen (1)
26.52'
Markus Häkkinen (1)
28.19'
Juho Purhonen (1)
05.21'
Mikko Luukkonen (1)
11.17'
Tuomas Miettinen (1)
12.45'
Ville Lampinen (1)
19.38'
Ari Nykänen (1)
29.58'
Ville Lampinen (1)
10.10'
Aapo Sormunen (1)
26.52'
Pasi Lähdelahti (1)
28.19'
Markus Paukkala (1)
12.45'
Pekka Harmoinen (1)
19.38'
Tuomas Miettinen (1)
29.58'
Pekka Harmoinen (1)
14.18'
Huru-Ukot (2)
13.28'
Mikko Luukkonen (2)
23.42'
Ville Lampinen (2)
4
21
Jatkolohko D
/
Finaali
21.02.2016
15:20 h
Vihreä KalU
-
GBL
4 - 6
11.50'
Tuomas Miettinen (1)
18.27'
Pekka Harmoinen (1)
21.44'
Ville Lampinen (1)
22.45'
Pekka Harmoinen (1)
28.38'
Aki Honkanen (1)
10.25'
Olli Matilainen (1)
12.50'
Niko Piispa (1)
19.57'
Niko Piispa (1)
11.50'
Ari Nykänen (1)
18.27'
Tuomas Miettinen (1)
22.45'
Ville Lampinen (1)
28.38'
Pekka Harmoinen (1)
10.25'
Juho Peltoranta (1)
12.50'
Santeri Leskinen (1)
05.47'
Ari Nykänen (2)
05.58'
Mikko Luukkonen (2)
06.02'
Ville Lampinen (2)
13.57'
Olli Matilainen (2)
06.59'
Olli Matilainen (1)
06.59'
Juho Peltoranta (1)
04.50'
Pekka Harmoinen (1)
4
22
Jatkolohko D
/
Finaali
21.02.2016
16:00 h
Huru-Ukot
-
Musta KalU
1 - 8
03.33'
Topi Hämäläinen (1)
03.50'
Topi Hämäläinen (1)
09.20'
Samuli Hirvi (1)
12.15'
Samuli Hirvi (1)
13.50'
Lasse Karvonen (1)
16.08'
Lauri Lappalainen (1)
18.15'
Samuli Hirvi (1)
25.45'
Matias Kuuppo (1)
14.58'
Mika Kokkonen (1)
03.33'
Lasse Karvonen (1)
03.50'
Matias Kuuppo (1)
09.20'
Matias Kuuppo (1)
12.15'
Topi Hämäläinen (1)
13.50'
Akseli Mast (1)
16.08'
Olli Pokkinen (1)
18.15'
Lasse Karvonen (1)
25.45'
Lauri Lappalainen (1)
14.58'
Markus Häkkinen (1)
19.13'
Topi Hämäläinen (2)
07.15'
Masa Silajärvi (2)
4
23
Jatkolohko D
21.02.2016
16:40 h
Vihreä KalU
-
Huru-Ukot
3 - 2
00.31'
Markus Häkkinen (1)
25.35'
Markus Häkkinen (1)
11.30'
Aapo Jurvelin (1)
12.00'
Aapo Jurvelin (1)
26.45'
Juho Peltoranta (1)
00.31'
Mika Kokkonen (1)
25.35'
Aapo Sormunen (1)
11.30'
Santeri Leskinen (1)
12.00'
Antti Parkkinen (1)
26.45'
Mika Kekkonen (1)
4
24
Finaali
21.02.2016
17:20 h
GBL
-
Musta KalU
2 - 5
15.10'
Lasse Karvonen (1)
20.00'
Akseli Mast (1)
22.40'
Matias Kuuppo (1)
26.20'
Lasse Karvonen (1)
27.15'
Akseli Mast (1)
06.15'
Pekka Harmoinen (1)
07.45'
Pekka Harmoinen (1)
15.10'
Matias Kuuppo (1)
20.00'
Lasse Karvonen (1)
22.40'
Lasse Karvonen (1)
26.20'
Topi Hämäläinen (1)
27.15'
Lauri Lappalainen (1)
06.15'
Tuomas Miettinen (1)
07.45'
Tuomas Miettinen (1)
5
25
Jatkolohko E
/
Finaali
13.03.2016
13:00 h
Rejlers
-
Karuselli
0 - 4
16.17'
Jouko Sormunen (1)
17.26'
Juha-Matti Kuitunen (1)
18.46'
Mikael Lindberg (1)
26.50'
Kimmo Korhonen (1)
16.17'
Jyri Eskelinen (1)
17.26'
Mikael Lindberg (1)
18.46'
Jouko Sormunen (1)
26.50'
Mikael Lindberg (1)
06:50'
Karuselli (2)
29.25'
Mikael Lindberg (2)
30.00'
Joonas Ruhanen (1)
5
26
Finaali
/
Jatkolohko E
13.03.2016
13:40 h
FC Probba
-
FC Hazard
4 - 0
03.20'
Miika Sivonen (1)
10.47'
Tuukka Vettenranta (1)
11.45'
Rene Kivilaakso (1)
28.33'
Tuukka Vettenranta (1)
03.20'
Tuukka Vettenranta (1)
11.45'
Joona Åstrom (1)
08.11'
Markku Leskinen (2)
24.57'
FC Hazard (2)
10.27'
Teemu Heikkinen (2)
30.00'
Kalle Kiiskinen (1)
5
27
Finaali
13.03.2016
14:20 h
Karuselli
-
FC Probba
4 - 3
03.58'
Miika Sivonen (1)
20.51'
Riku Alatalo (1)
29.45'
Miika Sivonen (1)
05.48'
Lasse Siiskonen (1)
10.00'
Mikael Lindberg (1)
24.47'
Lasse Siiskonen (1)
29.35'
Jouko Sormunen (1)
03.58'
Kalle Kiiskinen (1)
05.48'
Kimmo Korhonen (1)
10.00'
Jouko Sormunen (1)
24.47'
Kari Saukkonen (1)
29.35'
Sami Lepistö (1)
14.05'
Jeremies Ojamäki (2)
22.50'
FC Probba (2)
12.41'
Mikael Lindberg (2)
5
28
Jatkolohko E
13.03.2016
15:00 h
FC Hazard
-
Rejlers
5 - 3
08.21'
Keijo Karvinen (1)
10.15'
Keijo Karvinen (1)
10.55'
Keijo Karvinen (1)
04.19'
Mauno Korhonen (1)
15.50'
Taneli Huttunen (1)
22.15'
Taneli Huttunen (1)
27.55'
Janne Liukkonen (1)
29.21'
Mauno Korhonen (1)
10.15'
Jani Karvinen (1)
10.55'
Henri Lappi (1)
04.19'
Toni Hokkanen (1)
15.50'
Markku Leskinen (1)
22.15'
Markku Leskinen (1)
27.55'
Mauno Korhonen (1)
29.21'
Toni Hokkanen (1)
12.33'
Mikko Turmola (2)
5
29
Finaali
/
Jatkolohko E
13.03.2016
15:40 h
Karuselli
-
FC Hazard
4 - 3
00.20'
Tomi Hanski (1)
02.21'
Tomi Hanski (1)
29.14'
Taneli Huttunen (1)
04.25'
Lasse Siiskonen (1)
08.05'
Lasse Siiskonen (1)
19.40'
Juhani Kortelainen (1)
24.05'
Kari Saukkonen (1)
00.20'
Toni Hokkanen (1)
02.21'
Mauno Korhonen (1)
29.14'
Markku Leskinen (1)
04.25'
Jyri Eskelinen (1)
08.05'
Kari Saukkonen (1)
19.40'
Mikael Lindberg (1)
24.05'
Tuomas Anttonen (1)
5
30
Finaali
/
Jatkolohko E
13.03.2016
16:20 h
FC Probba
-
Rejlers
5 - 2
08.10'
Jani Karvinen (1)
14.41'
Tommi Kananen (1)
00.40'
Miika Sivonen (1)
01.30'
Santeri Korhonen (1)
09.20'
Tuukka Vettenranta (1)
18.20'
Miika Sivonen (1)
20.01'
Rene Kivilaakso (1)
08.10'
Keijo Karvinen (1)
14.41'
Keijo Karvinen (1)
00.40'
Tuukka Vettenranta (1)
01.30'
Kalle Kiiskinen (1)
09.20'
Santtu Ukkonen (1)
18.20'
Tuukka Vettenranta (1)
20.01'
Joona Åstrom (1)
27.30'
Jeremies Ojamäki (2)
6
31
Finaali
03.04.2016
14:00 h
Musta KalU
-
Karuselli
2 - 0
01.20'
Niko Vilen (1)
22.40'
Olli Pokkinen (1)
01.20'
Olli Pokkinen (1)
30'
Toni Talka (1)
6
32
Finaali
03.04.2016
14:40 h
GBL
-
FC Probba
6 - 2
00.30'
Miika Sivonen (1)
04.50'
Miika Sivonen (1)
07.30'
Jesse Kiukas (1)
08.20'
Marko Pöyry (1)
14.52'
Marko Pöyry (1)
15.30'
Antti Heikkilä (1)
18.10'
Antti Heikkilä (1)
20.30'
Petteri Naumanen (1)
00.30'
Tuukka Vettenranta (1)
04.50'
Verneri Virsunen (1)
07.30'
Marko Pöyry (1)
08.20'
Tuomas Miettinen (1)
15.30'
Ville Lampinen (1)
18.10'
Petteri Naumanen (1)
20.30'
Tatu Vihavainen (1)
11.53'
Tuomas Miettinen (2)
6
33
Finaali
03.04.2016
15:20 h
Karuselli
-
GBL
3 - 4
01.30'
Miika Kokkonen (1)
03.00'
Jesse Kiukas (1)
09.50'
Jesse Kiukas (1)
21.20'
Tatu Vihavainen (1)
06.00'
Jouko Sormunen (1)
07.00'
Timo Säynäjoki (1)
13.45'
Timo Lokka (1)
01.30'
Markku Kakriainen (1)
03.00'
Miika Kokkonen (1)
09.50'
Tuomas Miettinen (1)
21.20'
Miika Kokkonen (1)
06.00'
Timo Säynäjoki (1)
07.00'
Timo Lokka (1)
13.45'
Jouko Sormunen (1)
29.21'
Mikko Luukkonen (2)
6
34
Finaali
03.04.2016
16:00 h
FC Probba
-
Musta KalU
3 - 5
03.00'
Niko Vilen (1)
11.32'
Niko Vilen (1)
12.20'
Niko Vilen (1)
14.00'
Lasse Karvonen (1)
20.30'
Akseli Mast (1)
03.45'
Tuukka Vettenranta (1)
09.20'
Tuukka Vettenranta (1)
23.00'
Tuukka Vettenranta (1)
03.00'
Lauri Lappalainen (1)
12.20'
Samuli Hirvi (1)
14.00'
Janne Matilainen (1)
03.45'
Verneri Virsunen (1)
09.20'
Kalle Kiiskinen (1)
23.00'
Miika Sivonen (1)
27.20'
Akseli Mast (2)
24.17'
Teemu Heikkinen (2)
6
35
Finaali
03.04.2016
16:40 h
Karuselli
-
FC Probba
5 - 1
01.40'
Tuomas Anttonen (1)
12.40'
Mika Pippuri (1)
15.20'
Timo Lokka (1)
19.00'
Kari Saukkonen (1)
20.35'
Juhani Kortelainen (1)
12.40'
Timo Lokka (1)
15.20'
Timo Säynäjoki (1)
20.35'
Kari Saukkonen (1)
05.00'
Timo Säynäjoki (2)
05.40'
Verneri Virsunen (1)
05.40'
Miika Sivonen (1)
6
36
Finaali
03.04.2016
17:20 h
GBL
-
Musta KalU
2 - 4
00.10'
Lasse Karvonen (1)
01.20'
Lasse Karvonen (1)
11.00'
Niko Vilen (1)
29.52'
Niko Vilen (1)
18.15'
Tatu Vihavainen (1)
26.40'
Tatu Vihavainen (1)
00.10'
Olli Pokkinen (1)
11.00'
Olli Pokkinen (1)
18.15'
Mikko Luukkonen (1)
26.40'
Antti Heikkilä (1)
23.56'
Joona Lehtola (2)
07.35'
Mikko Luukkonen (2)
28.35'
Mikko Luukkonen (2)
KEIDAS CUP 2017 | KILPA
Etusivu
Otteluohjelma
Sarjataulukko Finaali
Sarjataulukot Alkulohko
Pelaajatilastot
Maalivahtitilastot
Joukkuetilastot
Säännöt
KEIDAS CUP 2017 | HARRASTE
Etusivu
Otteluohjelma
Sarjataulukko Finaali
Sarjatalukot Alkulohko
Pelaajatilastot
Maalivahtitilastot
Joukkuetilastot
Säännöt
KEIDAS CUP 2017 | NAISTEN TURNAUS
Etusivu
Otteluohjelma
Sarjataulukko
Pelaajatilastot
Maalivahtitilastot
Joukkuetilastot
Säännöt
KEIDAS CUP 2016
Etusivu
Otteluohjelma
Sarjataulukko | Lohko A
Sarjataulukko | Lohko B
Sarjataulukko | Lohko C
Säännöt
Pelaajatilastot
Maalivahtitilastot
Sarjatalukko | Jatkolohko D
Sarjatalukko | Jatkolohko E
Sarjataulukko | Finaali