ETUSIVU
MAHL TURNAUKSET
TEAM SPORTIA UJ TROPHY 2024
SKAL KAUKALOPALLON SM-TURNAUS 22
KALEVANKANGAS CUP 2023
Kaukalopallo Mikkelin Mestaruus 22
MÄNTYFUTIS 2019
FUTISKARNEVAALI
MERSU CUP 2019
HOCKEYMANAGER
DUUNITURNAUS
UPM Griffin CUP 2018
UPM PLYWOOD 2019
PAPA'S DOM SUKUSÄBÄ 2020
PMT TURNAUKSET
JÄÄKIEKON PMT
+40 JÄÄKIEKKO PMT
JALKAPALLON PMT
SALIBANDYN PMT
JÄÄPALLON PMT
FUTSAL PMT
VIRANOMAISET
POLIISIEN SM-SALIBANDY
POLIISIEN SM-KIEKKO
POLIISIEN SM-PESÄPALLO
SAIRAALOIDEN SM-SALIBANDY
SAIRAALOIDEN SM-KIEKKO
MILLOG CUP
PATRIA CUP
KEIDAS CUP
KEIDAS SALIBANDY CUP
KEIDAS FRISBEEGOLF CUP
KEIDAS SB SUMMER CUP
KEIDAS JALKAPALLO CUP
JUNIORIT
JUNIORI-JUKURIT 2009
WHL KIEKKOLEIRI 2018
Miesten 5. Divisioona Lohko 44
Otteluohjelma: SLN United
MD
PVM.
Aika
Koti
Vieras
Tulos
1
13.10.2013
11:00 h
La Lightning
-
SLN United
7 - 5
1
13.10.2013
13:00 h
Team EP Sport
-
SLN United
10 - 2
2
02.11.2013
11:00 h
SLN United
-
Saimaa Gunners
5 - 10
2
02.11.2013
14:00 h
SLN United
-
SU-41
8 - 4
3
24.11.2013
11:00 h
Kerimäen Kisa
-
SLN United
4 - 4
3
24.11.2013
13:00 h
SLN United
-
Top Team II
8 - 7
4
07.12.2013
12:00 h
SLN United
-
La Lightning
2 - 5
4
07.12.2013
14:00 h
SLN United
-
Kerimäen Kisa
1 - 11
5
11.01.2014
12:00 h
Toinen Yritys
-
SLN United
6 - 1
5
11.01.2014
15:00 h
Saimaa Gunners
-
SLN United
8 - 3
6
25.01.2014
11:01 h
Kerimäen Kisa
-
SLN United
4 - 2
6
25.01.2014
14:01 h
Toinen Yritys
-
SLN United
8 - 6
6
25.01.2014
17:01 h
SLN United
-
Saimaa Gunners
3 - 4
7
08.02.2014
13:00 h
SLN United
-
Toinen Yritys
3 - 4
7
08.02.2014
16:00 h
Top Team II
-
SLN United
4 - 6
8
02.03.2014
12:00 h
SU-41
-
SLN United
5 - 4
8
02.03.2014
15:00 h
SLN United
-
Team EP Sport
4 - 3
9
08.03.2014
12:00 h
Team EP Sport
-
SLN United
6 - 4
9
08.03.2014
15:00 h
La Lightning
-
SLN United
8 - 5
10
22.03.2014
11:00 h
SLN United
-
Top Team II
2 - 5
10
22.03.2014
14:00 h
SLN United
-
SU-41
1 - 5
KEIDAS CUP 2017 | KILPA
Etusivu
Otteluohjelma
Sarjataulukko Finaali
Sarjataulukot Alkulohko
Pelaajatilastot
Maalivahtitilastot
Joukkuetilastot
Säännöt